Jak už jistě víte, i letos připravil OKTAGON pro své fanoušky řadu zápasů. To však není zdaleka vše. Pořadatelé mysleli nejen na perfektní podívanou, ale i na to, jak se budete ve svém volném čase i na tribuně cítit. Proto naskladnili řadu prověřených i nových kousků jako OKTAGON tričko, OKTAGON mikina, OKTAGON šortky a OKTAGON tepláky. MMA je trend, který si získal celý svět. Buďte součástí nové historie sportovních zápasů a dopřejte si podívanou, která se už nebude opakovat.

OKTAGON merch při sportu i na tribuně

Možná znáte OKTAGON merch jako zboží primárně pro fanoušky nebo alespoň MMA sportovce, kteří se věnují zápasům ve volném čase. OKTAGON merch se hodí pro všechny sportovce, ať už děláte jógu, běháte, cvičíte v posilovně nebo se chcete vydat kempovat. Nic se nevyrovná pocitu, když na sebe hodíte večer u ohně OKTAGON mikinu a proberete s kámošema, jak si vedou vaši oblíbení zápasníci. Jestli jste jediní, kdo se o MMA zajímá, tím lépe. Máte totiž hned téma k hovoru. Ráno můžete vyrazit na další výšlap ve stylovém OKTAGON tričku. Doma na sebe hoďte po příchodu OKTAGON legíny a udělejte si pohodlí. Pozadu nezůstávají ani OKTAGON tepláky. I ty najdou ve vašem šatníku své místo.

MMA oblečení pro nejmenší

Pozadu nezůstávají ani děti. OKTAGON merch, jinak také MMA oblečení, dnes mohou nosit i ti nejmenší. OKTAGON oblečení je vyrobeno z těch nejjemnějších materiálů, které nijak nedráždí jemnou dětskou pokožku.

Pro nejmladší členy rodiny vyzkoušejte dětská body OKTAGON, které vašemu dítku perfektně sednou i na holý zadeček. Jakmile vaše dítě povyroste, už si může vybírat oblečení samo spolu s vámi. Nabídněte mu jedinečné OKTAGON dětské tepláky, v kterých bude za frajera (nebo frajerku) v každé dětské skupince. Aby to bylo komplet, jsou tu také OKTAGON dětská trička. Dětský OKTAGON merch přežije všechny snídaně, svačiny v družině, kaluže i bláto. Večer stačí dítě vysvléct a jak se říká “hodit kompletně do pračky”. Do rána vše uschne a dobrodružství může začít nanovo.

Pro chladnější dny pořiďte dětem OKTAGON dětské mikiny a nechte je, ať se baví venku, kde je jim dobře. Pro malé princezny jsme navrhli růžové kousky a pro malé prince zelené mikiny, v kterých zvládnou boj se všemi draky dětského světa.

OKTAGON hra pro pozdní večery a deštivá odpoledne

Jako vrchol OKTAGON merche jsme pro vás připravili OKTAGON hru. Deskovku, která se postará o všechny vaše deštivé večery a zabaví vás během dlouhých víkendů. Její vývoj trval 4 roky. Máme radost, že jsme se konečně dočkali a můžeme se s vámi o ni podělit.

Nejprve si připomeneme něco o organizaci, která za celým merchem stojí. OKTAGON MMA je největší česko-slovenská organizace pořádající turnaje bojových sportů u nás. Kromě přímé návštěvy turnaje můžete sledovat také PPV na OKTAGON.TV, tedy přímý přenos celého večera, který vám nabídne celých 6 hodin zábavy. OKTAGON založili a stále vlastní Pavol Neruda a Ondřej Novotný. Dva snílci, kteří toužili po vlastních velkolepých večerech a svou vizi si splnili.

V čem spočívá kouzlo deskovky? Hra je postavena na celém průběhu turnaje, od přípravy až po vítězství v kleci. Hráče čeká péče o fyzické a mentální zdraví bojovníků, snaha se zviditelnit mezi fanoušky a proces léčby v případě nemoci nebo zranění. Potřeba je pohlídat i správnou váhu, která je nezbytná pro kvalifikaci.

Hra je určena nejen dospělým, ale také dětem, které se učí strategii a dlouhodobé plánování. Hra je vede také k trpělivosti, která se jim bude hodit i v běžném životě.

Teď si určitě říkáte, jestli je to vše. Není! Podívejte se také na naše dresy s vlastním popisem a buďte IN ještě o kousek víc.