V České republice jezdí velké množství starých vozů. Velké množství jich ale také nejezdí a jen zabírají místo tam, kde by mohl stát nový vůz. Když má někdo nepotřebný vůz, na místě by měla být likvidace automobilu. Ne každý se ale pro ni rozhodne, mnozí ji odkládají, protože si myslí, že jde o zdlouhavý byrokratický proces. Pravda je taková, že může jít o rychlý proces, který vám přinese peníze na ruku.

Obraťte se na zkušenou firmu s výhodnými podmínkami

Většina poskytovatelů, kteří se likvidacemi aut zabývají, nabízí velmi nevýhodné podmínky a auto vám zlikvidují pouze zdarma. Často musíte navíc k danému poskytovateli auto dopravit. To je problém, když je auto nepojízdné, bourané nebo je jeho provoz nebezpečný. Je třeba si uvědomit, že jde hlavně o výkup aut na náhradní díly, protože díly z vašeho starého vozu se použijí do dalších vozů. Je tedy na místě, abyste i za starý vůz dostali zaplaceno.

Vždy vám zaplatí, když se obrátíte na ZAHOTOVE.CZ. Jde o poskytovatele, který nabízí podmínky, jaké vám jen tak někdo nenabídne. Stačí poskytovatele kontaktovat a on vám již předem sdělí hrubou výkupní cenu za vaše auto. Následně si může pro vaše auto přijet a odtáhnout ho. Nemusíte s vozem tedy nikam jezdit. Firma působí po celé ČR, takže vám auto zdarma odtáhne, ať už jste odkudkoliv. Když bude technik firmy na místě, vůz prohlédne, aby vám mohl sdělit čistou výkupní cenu. Ta se orientuje zejména podle třech faktorů, jde o kompletnost vozu, použitelnost náhradních dílů a aktuální výkupní cenu železa. Následně dojde k podpisu kupní smlouvy a technik vám vyplatí peníze v hotovosti ihned na ruku, takže na ně nemusíte čekat. Poté se vůz odtáhne k likvidaci. Papírování vyřídí firma za vás. Službu může využít kdokoliv, dnes firmu kontaktujete a zítra může být váš starý vůz pryč a můžete mít peníze v kapse. Takto od vás odkoupí jak pojízdná auta, tak i nepojízdné vraky, nákladní auta a stavební stroje. Zjistěte více na ZAHOTOVE.CZ.