Papírové sáčky nacházejí uplatnění v různých oblastech a odvětvích.

Kde naleznou uplatnění papírové sáčky?

Papírové sáčky se často používají v potravinářském průmyslu jako obaly na potraviny. Nacházejí své uplatnění v různých maloobchodech pro balení kosmetických produktů, oblečení nebo obuvi. Narazíme na ně také v lékárnách, kdy se do nich dávají krabičky s léky. Jsou populární pro balení drobných zásilek nebo dárků. Využívají se také jako dárkové a floristické obaly.

Jaké výhody nabízejí papírové sáčky?

Představují ekologičtější variantu k sáčkům plastovým. Jsou biologicky rozložitelné. Kromě toho je papír obnovitelný zdroj a lze jej snadno recyklovat. Jsou šetrné k životnímu prostředí. Oblibě se těší proto, že jsou pevné a odolné. Můžeme do nich uložit těžší a objemnější předměty. Představují tak pevné a spolehlivé obaly. Jsou mnohem estetičtější, než sáčky plastové. Existuje celá řada zajímavých designů a vzorů. Ty se dají přizpůsobit potřebám zákazníků. Díky tomu, že na ně snadno doplníte logo nebo firemní design, stávají se bezplatnou reklamou a propagací konkrétní firmy či značky. Mají univerzální použití a díky tomu jsou vhodnou volbou pro různé typy obchodů.

Jarico – pravé řešení pro vás

Společnost Jarico nabízí kvalitní papírové sáčky, které jsou vhodné pro jakýkoli druh podnikání. Papírové sáčky z jejich nabídky můžete, po použití, zkompostovat v bioodpadu. Vybrat si můžete ze širokého spektra papírových sáčků vhodných pro různé typy podnikání, sortiment je opravdu široký. Volit můžete z nepřeberného množství různých typů a velikostí. Kompletní nabídku naleznete na webu jarico.cz.

Společnost má však nabídku daleko širší. Objednat si můžete pokladní kotoučky, gastro nebo průmyslové obaly, čistící, úklidové a hygienické prostředky.