Přemýšlíte nad tím, jak vyřešíte svoje prostorové potřeby, které vytvoří třeba potřebné zázemí na staveniště, dočasnou kancelářskou budovu, ubytovnu nebo sklad? Řešení nabízí pronájem kontejnerů, který poskytuje firma ALFA CONTAINER Rent. V její nabídce naleznete kontejnery obytné, sanitární nebo skladové. Nechte si též připravit sestavy přímo na míru vašim potřebám a požadavkům.

Jaké výhody nabízejí mobilní kontejnery ALFA CONTAINER Rent?

Jednak je to široký výběr. Firma má k dispozici přes 900 kontejnerů, které jsou připravené k okamžitému používání. Jsou opatřené elektroinstalací, topením, jež zajišťují elektrické přímotopy, osvětlením, zásuvkami a vypínači. Lze je použít jako samostatné obytné jednotky, V případě sanitárních modelů obsahují kompletní sanitární výbavu, rozvody vody i odpadů. Kontejnery snadno propojíte pomocí venkovních propojovacích kabelů a získáte tak sestavy či modulové objekty. Firma nabízí i další výbavu – schodiště v případě, že kontejnery díky pevné konstrukci, poskládáte na sebe, podesty a pro letní horké dny klimatizaci. Objednat si můžete také základní nábytek.

Nabídka ALFA CONTAINER Rent je mnohem širší

Firma nenabízí pouze pronájem kontejnerů. Sjednat si můžete také pronájem oplocení nebo mobilních toalet.

Mobilní plot je ideální volbou v případě, že potřebujete vytvořit dočasné oplocení areálu či jakéhokoli objektu. Vzhledem k tomu, že se skládá z jednoduchého systému panelů, branky a příslušenství, nainstalujete jej téměř kamkoli. V nabídce naleznete mobilní plot klasické výšky nebo nízkou variantu, která je ideální volbou v případě potřeby usměrnění pohybu většího počtu osob. Nízká varianta vám umožní vytvořit jednoduché uličky. S pronájmem získáte také dopravu, montáž a demontáž. Nemusíte se tedy o nic starat.

Pronájem mobilních toalet představuje rychlé a dostupné řešení v případě, že potřebujete zajistit sociální zázemí pro větší počet osob. Sjednat jej můžete na krátkou nebo delší dobu, pro malé či velké projekty.